Witamy


Dzielnica Białołęka to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Warszawy. Tu co roku powstaje kilka zupełnie nowych osiedli mieszkaniowych. W ślad za nimi dzielnica inwestuje w obiekty użyteczności publicznej, tereny rekreacyjne, kulturalne i buduje infrastrukturę drogową.

Z myślą o mieszkańcach Białołęki i osobach planujących przeprowadzkę w te rejony stolicy opracowaliśmy specjalny serwis inwestycyjny.

Możecie Państwo znaleźć w nim informacje o inwestycjach planowanych, obecnie realizowanych, i już zrealizowanych. Każda inwestycja jest zilustrowana zdjęciami. Dodatkowo w serwisie znajduje się mapa, więc lokalizację inwestycji można sprawdzić. Oprócz informacji o inwestycjach realizowanych przez dzielnicę, przygotowaliśmy także podstawowe dane dotyczące projektów realizowanych na terenie Białołęki m.in. przez m.st. Warszawa, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad oraz PKP. Kolejnym elementem serwisu jest link do Wieloletniego Programu Inwestycyjnego, w którym można sprawdzić kiedy inwestycje będą realizowane oraz jaka kwota została na nie zaplanowana.

Zachęcamy również do oglądania galerii budowy mostu Marii Skłodowiskiej-Curie, który był najbardziej wyczekiwaną przez mieszkańców dzielnicy inwestycją. Zdjęcia z dachu 10-piętrowego bloku na Tarchominie zostały wykonane przez Jacka Wolańczyka i Karola Lusara – mieszkańców Białołęki. Pokazują one comiesięczne postępy prac na placu budowy w latach 2009-2012.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu.

Uwagi można przesyłać na adres:
Liczba odwiedzin: 105498
Baner 2Baner 3